بی رنگی

اگر مقصد پرواز است؛ قفس ویران بهتر، پرستویی که مقصد را در کوچ می‌یابد، از ویرانی لانه‌اش نمی‌هراسد...
 ا

هیچکس جز آنکه دل به خدا سپرده است، رسم دوست داشتن نمی داند...«شهید سید مرتضی آوینی»بی رنگی

خیلی ها اهل هنر بودند
اما؛
هنر انقلاب اسلامی را،
تو با قلمت معنا کردی...

دریـــــــچــــــــه

تو عشقي و تو را عشق است

روايت كن فتح آخر را..

آويني، آواي دين بود، در دنياي دون...

او را از آستين خالي ِ دست راستش خواهي شناخت، چهره ي ريز نقش و خنده هاي دلنشينش نشانه بهتريست، مواظب باش، آن همه متواضع است، كه او را در ميان همراهانش گم ميكني، اگر كسي او را نمي شناخت، هرگز باور نمي كرد كه با فرمانده لشكر امام حسين رو به روست...

مصطفاي خوبي ها..

قلمم می هراسد، ناگاه از رفتار باز می ماند.. چون رازی در پس آن نوک سیاهش در درون دارد، حاجی نمی دانم که بگویم این تو بودی که به شهادت آبرو بخشیدی، یا شهادت بود که با تو آبرومند شد...

حاجی قلب همه بچه ها رو ربوده بود...حاجی برای بسیجیهاش بی تاب بود و بسیجیها هم برا حاجی...

روشن فدایی ولایت و عاشق نور بود نه ظلمت جهل..

كدامين سو را نظاره مي كني؟

صيادي كه صددام در پي اش بود..

ای لشکر صاحب الزمان... چه آمادگی اي داری تو !

مردان آهنین! آری؛به واقع آهنین بودند کالجبل الراسخ...


˜Ï Ìãáå åÇí ÔåíÏ Âæíäí

˜Ï Ìãáå åÇí ÔåíÏ Âæíäí

Instagram


رنگ، تعلق است و بی‌رنگی در نفی تعلقات. اگر بهار ریشه در زمستان دارد
و بذر حیات در دل برف است که پرورش می‌یابد، یعنی مرگ آغاز حیاتی دیگر است و راه حیات طیبه اخروی از قلل سپید و پربرف پیری می‌گذرد. «موتوا قبل ان تموتوا» یعنی منتظر منشین که مرگت در رسد؛ مرگ را دریاب؛ پیر شو پیش از آنکه پیر شوی،
و پیری بی‌رنگی است.
***
مــا، اهل ولایــت هستیم
و همه چیـزمان؛ در گـرو ِهمیـن
اهلیت است.
«شهید سیّد مرتضی آوینی»


تـو می آیی
شهیـدان نیز بـاز می گردند،
و آویـنـی روایــت می کند؛
فـتـح نـهـایـی را..

حـــديـــث هــفـــتــه

امام على علیه السلام فرمودند:

اَلْمُؤْمِنُ حَيىٌّ غَنىُّ مُوقِرٌ تَقىٌّ؛

«مؤمن، با حيا، بى ‏نياز، با وقار و پرهيزگار است.»

[عیون الحکم و المواعظ(لیثی) ص 55 ، ح 1425]


«آرشيو احاديث»

مـعــرفــی کــتــاب

نام اثر: یک لیوان شطح داغ

نویسندهاحمد عزیزی

ناشر: نیستان

چاپ: چاپ سوم، 1388

تعداد صفحات: 462

◊ ◊ ◊

احمد عزیزی را بی‌شک می‌توان پایه‌گذار شیوه ادبی شطح‌نویسی در تاریخ معاصر ایران دانست. گونه‌ای از نثر که بسیار از نثرادبی غنی‌تر است. چه از حیث محتوا و چه از حیث زبان. در این گونه عزیزی تمام جملاتش را با استعاره و توصیف و تشبیه آذین بسته و به سختی می‌توان جمله‌ای ساده را در این ادبیات یافت. از دیگر ویژگی‌های این نثر دایره واژگانی وسیع و از آن مهمتر عبارت‌سازی نویسنده است. عزیزی به ترکیبات موجود بسنده نمی‌کند و دست به ترکیب‌سازی‌های شگفت می‌زند. یک لیوان شطح داغ همه شطحیات احمد عزیزی است.

نمونه‌ای از این شطحیات چنین است: 

اگر به نیل‌وارگی چشمانم باور نمی‌کنی، گلنار! به ریگ‌رسانی دستانم بنگر، غربت‌شمار صحاری سرگردانیست | به گل‌های آفتم نگاه کن، به باغ آبسالی اندوهم | و قفس‌خوانی پرنده‌وار مرا به شلیک آواز شقایق‌وشت بگیر | مرا در کجاوه‌های قدیم چشمانت بگذار تا انگشت‌نگاری آهم را بر گواهی‌نامه آیینه‌های نگاهت تماشا کنم | شرقی‌چشما! هجوم مهرگانی پاییز جهانی، بر رستنگاه شکوفه‌بار ما نابرابر است، مگر اعجاز آسمانی چشمک‌هایت مسیر خورشیدی اهرام را برگرداند...


«آرشيو معرفي كتاب»

ای دشمنان اسلام وانقلاب؛ ما بیداریم

جمعه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۰، ۱۰:۴۵ ق.ظ

هم اینک در روز دوازده اسفند مصادف با روز انتخابات مجلس در کشور پیامکی درحال ارسال در گوشی تلفن های همراه است که مضمون آن چنین است: کشور من جایی است که اگر روزه خودت را بخوری اخراج می شی، ولی اگر رأی مردم را بخوری رییس جمهور می شی، چک برگشتی داشته باشی می شی کلاهبردار، اما اگراختلاس کنی می شی قهرمان ملی؟

با بدبختی مدرک بگیری میشی راننده تاکسی ولی جعل کنی میشی وزیر کشور!؟ شکایت بکنی کشته میشی ولی بکشی درجه می گیری. 

کشور من تنها کشوری است که پرچمش را به زبان کشور دیگری نوشته اند؟

اگر این وبلاگ یک سنگر است، پس باید اول از اسلام و بعد از انقلاب و سپس از ارزش های گران قیمت آن دفاع کرد. این پیام با تکیه بر برخی موارد ضعف موجود در کشور ، که در هر کشوری طبیعی بوده و ممکن است باشد سعی برهمراهی خواننده پیام با محتوای این متن دارد. اشاعه چنین پیام هایی در چنین روزی برای سرد کردن مردم، در مثل در حکم انتشار کتاب آیات شیطانی علیه اساس دین نبوی و نیز به تعبیر قرآن «اشاعه فاحشه و تبعیت ظن وگمان» است.

و اگر روزی خون جوانان، پیران و زنان و کودکان این سرزمین مقدس، به زمین ریخته می شد ،لااقلکن امروز ما که می توانیم با نیشتر قلممان برخی ادعاها و افتراهای دشمنی را که به گونه های مختلف  ظاهر شده است  درهم بکوبیم.

اما تحلیل پیام دشمن:

اولاً باید خیلی صریح گفت: قانونی که برمبنای اسلام نوشته و به خون جوانان این مرز و بوم امضا شده است، حتی باید شلاقش را هم خورد و دم برنیاورد.

ثانیاً امروز با صراحت باید گفت شک کننده برانتخابات ریاست جمهوری 88 شک کننده بر اصل ولایت فقیه و کمک کار دشمنان دروغگویی چون بی بی سی و آمریکاست، زیرا رهبر که سخنش فصل الخطاب ماست بر صحت انتخابات 88 مهر تایید زد.

با تاسف این را هم بگویم که حتی ((محسن رضایی)) هم با آن همه سابقه اش ، شب پیروزی احمدی نژاد درانتخابات88  پس از نامه تبریک و تایید نتیجه انتخابات توسط رهبرانقلاب به احمدی نژاد، همراه با دشمنان غربی، در انتخابات و نتیجه آن شک به کار آورد وان قلت بر حرف فرمانده خود کرد و پس از شمارش بخشی از آراءش که سبب کاهش آرای او شد شرمنده شد و به حاشیه ای فرو رفت.

ثالثاً صرف ادعا لزوما مساله ای را ثابت نمی کند. البته گرچه تخلف در هر انتخاباتی ممکن است، اما تقلب لااقل در ایران اسلامی ممکن نیست. چه خوب که رهبر انقلاب امروز صبح (دوازده اسفند نود) فرمودند: «دشمن خیلی این روزها اشتلم می زند»، اما باید گفت کشور ایران و انتخاباتش نقل این اشتلم ها نیست و حضور مردم در این انتخاباتها و نه دی و 22بهمن نه ای برهمه این ادعاهای بی پایه و اساس است. و حرکات فرا قانونی و همچنین کارشکنی های موسوی در سال 88 که سبب فتنه شد، تنها آب در آسیاب دشمنان تابلودار نظام اسلامی مان ریخت و خود او و خیلی از دوزیست ها را رسوا کرد. همچنین باید گفت که دیگر در این کشور اسلامی کسی برای چنین ادعاهای صرف ،توخالی و بی مایه ای کف نخواهد زد، مگر اینکه از دشمن و ایادی او شارژ شده باشد، تعارف که نداریم.

رابعاً در نهایت باید بگویم علاوه برآنکه کل این پیام توهین آمیز و بر طبق بیان قرآنی، مفتریاتی بیش نیست، اما بخش انتهایی این پیام خود توهینی ملی و دینی و قانونی برهمه ملت مسلمان ایران است. سوالی که من دارم این است که این کشور تو ی پیام نویس کجاست؟ و رگ غیرتت کو؟ آیا مثل منافقین فقط پوستینت ایرانی است؟ و از ایرانی مسلمان بودن، هیچ بویی نبرده ای؟ که این چنین می نالی از نوشته های پرچمت؟!

شاید تو اهل نفاق بخاطر نیاوری که به همین پرچم های ایران با نوشته های عربی اش (الله اکبر)جوانان، زنان و مردان و کودکانی - که به خون خود غلتیده بودند- پیچیده شدند. شایدم به خاطر بیاوری چه میدانم کسی که به اسلام متعهد نباشد برایش سخن سلمان فارسی با سلمان رشدی یکی است حتماً‍!؟

یادت نیست پدرانی که حسین وار رفتند، دخترانی زینب وار باقی گذاشتند تا پیام رسان کربلای ایران باشند. راستی راحت بگویم ای منافق خاکستری رنگ؛ تو چه می دانی که رمل و ماسه چیست روی ابروها رد غناصه ...؟!

چه بگویم چگونه بگویم تو چه می دانی که جراحت شیمیایی چه می کند با جگر آدم و خانواده اش...

تو چه میدانی درد یتیمی که پدر جوانش رفته تا انقلابی باقی بماندچگونه دردی است... و توچه می دانی داغ زن جوانی را که همسرش را در راه اسلام و انقلاب از دست داده...

آری ما ساده لوح نبوده و احمق نیستیم ما نباید حافظه و ذهنیت تاریخی مان را فراموش کنیم. ما دردها از یادمان نمی رود و زخم های روز های سختی کشور را هنوز بر تن داریم. حتی تن رهبرمان هم خود ضرب المثل زخم خوردن از دشمن است...

دشمنی که به ایرباس با همه مسافران بزرگ وکوچکش رحم نکرد،نمی تواند برای ما ننه من غریبم را نوحه و مرثیه سرایی کند.

بنابراین بعد از دوران فتنه که جبهه حق و شاخص های آن از باطل تفکیک شد، دیگر نمی توان با رنگ کردن سبزی ها و پیروان فتنه - و فتوشاپ عکسها به رنگ سبز، یادتان هست دیگر-  دروغ ها را قلب به حقیقت نمود.

ای دشمنان اسلام وانقلاب؛ ما بیداریم و اگر هزار آیه شیطانی علیه این انقلاب بیاورید و پشت به پشت هم دهید، از پای نخواهیم نشست...زیرا موجیم که آسودگی ما عدم ماست.

 بیـ... رنگـ...:

برای شکست دشمن، مشت لازم نیست؛

یک اثر انگشت ما کافی ست...

ما هیبت دشمن را شکستیم

این تنها اثر یک بند انگشت ماست. 

ديدگاه ها  (۴۳)

سلام
امروز مردم امریکا و دشمنان و منفجر و منهدم و منقرض و مستخر کردن!
چقدر آدم اومده بود!امروز همه آمده بودند حتی منه رای اولی!
سلام بر مهدی(عج) فاطمه(س) و سلام بر منتظرانش
اگر حقیرترین عاشقان تو برای تفسیر وجودت ظرف گنجایش ادراک در دست گیرند از «میم معصومه»، «متانت»، «معصومیت و محجوبیت» و از «عین» او «عاطفه، عبودیت و عفاف» و از «صاد» او، «صمیمیت، صفا و صداقت» و از «واو»، «وحدت، وحدانیت و حب ولایت» را سرمشق می گیرند… و در آخر از «ـه» او؛ «هویت اهل بیت، هدایت عالمیان و هجرت به سوی حقانیت» خواهند آموخت
اللهم عجل لولیک الفرج
به امید ظهورش صلوات
۱۲ اسفند ۹۰ ، ۲۲:۳۶ مصباح الهدی
سلام
امروز شگفت انگیزترین روز زندگی مان بود ...
اینها این خزعبلات را برای دلخوشی خودشان میبافند تا قدری از عصبانیتشان فروکش کند ...
هر وقت کار ملت درست است دشمن عصبانیتش اوج میگیرد و این پیامک ها و امثال این حرفها سند محکمی بر این عمل مردم ماست.

نوشته تان فوق العاده به دل نشست مخصوصا آن قسمتهایی که راجع به شهدای عزیزمان بود... شهدا با تمام قوا جلوی دشمن ایستادند وقتی کتابهای خاطراتشان را میخوانی از بودن و نفس کشیدنت خجالت زده میشوی ...!
مخصوصا شهدای غواص! کارهایشان نهایتِ از خودگذشتی را فریاد میزند!

خدای من ! ما با رای دادنمان یک قدم برای پیشرفت نظام برداشتیم تا بسوی موفقیت روزافزون گام بردارد و به همه ی دنیا اعلام کنیم که امروز آمده بودیم تا مشتی بر دهان یاوه گویان بزنیم و بیعت با رهبر عزیزمان را مجدد امضا کنیم...

یا مهدی عجل الله ادرکنی
۱۲ اسفند ۹۰ ، ۲۲:۵۶ مصباح الهدی
دقیقا همینطور است شهدا خودشان گواه این روز بزرگ بودند و این هم هدیه ی الهی به مردم عزیزمان است!

خدا همیشه با حق است
۱۲ اسفند ۹۰ ، ۲۳:۰۲ مهموم یا کربلایی
بسم الله الرحمن الرحیم
نصر من الله وفتح قریب
۱۲ اسفند ۹۰ ، ۲۳:۱۶ معصومه سادت
افسوس و صد افسوس که بعضى اینگونه چشم و گوش خود را گرفته اند تا حقیقتى که امروز رخ میدهد را نبینند.
وخدا خود ناظر بر همه چیز است.
اثر انگشتان ما با هم تفاوت دارد...
اما اثر انگشتان مان یکی است...

مطالعه کردم...
استدلال های قشنگی بود...
البته در مورد محسن رضایی لازم به ذکر هستش که حضرت آقا فرمودند کسانی که به نظام خدمت کردن یعنی برای نظام هستن باید حفظ بشن(جذب حداکثری) همچنین آقای.......
البته برای روشنگری باید مواضع طرف مقابل مشخص بشه...
یا علی...
فدایی سید علی...
پاسخ:
ولی شان سرباز تنها اطاعت است نه سرکشی.
میدونی که من از هر کسی رو نخونم از شما رو میخونم...
یکم کوتاه تر بنویس خو...
فعلا انگار عصر خلاصه نویسی شده ....
دنیادیدند ملت غیور ایران با سرافرازی در

ازمونی دیگر در خلق حماسه ۱۲ اسفند با افتخار به پیروزی رسیدن

سلام ودرود بیکران خداوند سبحان بر احاد ملت شریف ،عزتمند ومقتدر ایران اسلامی که هر گاه حضور

خویش در صحنه را لازم دیده است ،چون واجب شرعی با لبیک به مقتدای خویش حضرت ایت الله

العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) بر شعارهای اصیل و لایتغیر انقلاب که همان نفی استکبار

جهانی وفریاد مرگ بر امریکا،مرگ بر اسرائیل ،ومرگ برانگلیس است تاکید کرده است.در۱۲اسفند

امسال نیز بر خلاف تمامی دروغ پردازی ها،یأس افرینی وتحلیل های اندر غلط بنگاه های خبر پراکنی

غرب ،قاطبه ملت ایران از کوچک وبزرگ ، پیر وجوان ومرد و زن به پای صندوق های رای امد ندو

به همه دنیا این پیام مهم رامخابره کردندکه تا اخرین نفس وتا اخرین قطره خون پای ارمان های امام

(ره)رهبری معظم انقلاب و صد هزار شهید و جانباز و ازاده سر افزار ایستاده اند وبه این ایستادگی افتخار

می کنند و اگر هزینه ای هم در بر داشته باشد به جان می خرند.
۱۳ اسفند ۹۰ ، ۰۷:۰۷ ریحانه سادات
خداوند با حق است مطمئن باشید وملت ولایت مدار ایران زیر سایه خدا وامام زمان عج و آقا سربلند خواهند بود ودشمن مثل همیشه سر افکنده خواهد بود انشالله
بر خامنه ای رهبر خوبان صلوات
۱۳ اسفند ۹۰ ، ۰۷:۵۹ علیرضا محمدی
فرقی نمی کند آفتاب به بلندای آسمان رسیده باشد یا نه...
برای آن کس که چشمانش را بسته ، هنوز شب است ...
سلام
احسنت ...

برای شکست دشمن، مشت لازم نیست؛

یک اثر انگشت ما کافی ست...

ما هیبت دشمن را شکستیم

این تنها اثر یک بند انگشت ماست.

زیبا بود ...
۱۳ اسفند ۹۰ ، ۰۹:۰۹ رهجوی ولایت
سلام اللهم الرزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک
دوست عزیز دیر به قافله رسیدین!!
قافله رفت!!
اما برای اینکه بدونین قضیه چیه دراولین فرصت مطالب رو براتون ارسال می کنم.
یامهدی
سلام.
خدا قوت.
خیلی خوب.
ممنون از دعوتتون.
اللهم عجل لولیک الفرج
۱۳ اسفند ۹۰ ، ۱۰:۱۵ منتظر بهار
زیر یک بند انگشت لهشان کردیم :)
سلام
وفات حضرت معصومه (س)برشما تسلیت باد
یک روز دشمنان ایران اسلامی از سبز پوشان پاسدار انقلاب اسلامی میترسیدند.
یک روز از سیاهی چادر شیرزنان ما میترسیدند.
اما امروز دشمن از جوهر آبی روی انگشت این ملت به خود لرزید
آفرین بر این ملت آگاه و بصیر
موفق باشید
پاسخ:
به تعبیر قرآن این بار ترس در قلوبشان افتاده است.
سلام....
ممنونم....
اری چنین است.....
اثر انگشت....
دعایم کن
یاعلی مددی
۱۳ اسفند ۹۰ ، ۱۱:۳۲ بیقرار شهادت
سلام
جانانه آمدیم.......
سلام
اول احسنت بخاطر مطلبتون و دوم من یه بحث رو توی وبم شروع کردم دوست دارم شما هم شرکت کنید ...
منتظرتان هستم ...
یا حق
سلام دوست بزرگوار
خدا قوت
در روایات اسلامی داریم،حضرت نوح (ع) به پیامبر اسلام و اهل بیتش (علیهم السلام) توسل پیدا کرد و کشتی او نجات پیدا کرد.
انشاالله با توسل به انبیا و اولیا خداوند متعال کشور خود را اباد کنیم.
موفق باشید .
۱۳ اسفند ۹۰ ، ۱۲:۴۱ عشق یعنی 1 پلاک
متنتون خیلی خوب بود.
ما همیشه بیداریمو پاسدار خون شهدا
باسلام وخسته نباشید وخدا قوت به خاطر وبلاگ خوبتون .
با افتخارلینک شدید.
منو هم میتونین با نام صدای شهید لینک بفرمائید.
اللهم عجل لولیک الفرج
سلام
مثله همیشه عالی نوشتی
دیروز هرچند انتخاب ها متفاوت بود اما دلها یکی شده بود برای سیلی زدن به دشمن برای اطلعت از ولی برای ایران
الهی شکر
نمی دونم از فرد انتخاب شدتون راضی هستید یا نه من که راضی....دعا کنی خدا آخر عاقبتمونو ختم به خیر کنه انشا’ا...
salam
khili khob neveshte bodid
ahsant
سلام مجدد
به روزم با یه بحث داغ ...
لطفا همراهی کنید و نظر بدهید ...
یا حق
سلام
ممنون
عالی بود
ما که سریع رای دادیم تا قضا نشه
۱۳ اسفند ۹۰ ، ۱۶:۰۲ نقطه چین تا خدا
خوشا آنان که با عزت ز گیتی / بساط خویش برچیدند و رفتند

ز کالاهای این آشفته بازار / شهادت را پسندیدند و رفتند . . .
آپم ومنتظر حضورتان.
سلام.
عالی نوشتی

سلام
چی بگم که شما جایی برای حرف زدن نزاشتید .
آفرین به شما عالی بود عالی .
چقدر زیبا و قشنگ جواب دادید و چقدر محکم و منطقی .
خدا رو شکر که هنوز دلهایی مثل شما زنده هست و جان مرده مردمان رو زنده می کنه .
افرین به این مبارزه .
خوب و زیبا بیان کردید .
ممنونم .
خدا جزای خیرتون بده .
خیلی دلچست بود ...
سلااااااام
همسنگر پیروزی ملت بر شما مبارک
خدا روشکر دشمنان اینبار نیز خوار شدند و همه پنبه هاشون رشته شد
ما امام زمان (ع) داریم و پشتیبان ولایت فقیه هستیم و اینست برگ برنده ما
اللهم عجل لولیک الفرج

التماس دعا
سلام ...

خسته نباشید ...

بروز هستم با :..........

کلیک رنجه بفرمایید ....

منتظر نظرات سازنده ی شما ....
یا علی ....


سلام
خسته نباشید
بدبختی اینجاست که این پیامک های مسخره را بعضی وقت ها به اسم شوخی پخش می کنند و نمی دانند که چه ضربه ای پشت این پیامک ها است.
خدا را شکر که مردم جوابشان را دادند
خداقوت
به وبلاگ ما هم سر بزنید در زمینه ادیان مطالبی نوشته ایم
نظرتان باعث دلگرمی است
نامه توبه
دلت را خانه من کن مصفا کردنش با من به من درد دل افشا کن مداوا کردنش با من
اگر گم کرده ای ای دل کلید استجابت را بیا یک لحظه با ما باش پیدا کردنش با من
بیفشان قطره اشکی که من هستم خریدارش بیاور قطره ای اخلاص دریا کردنش با من
اگر درها برویت بسته شد دل بر مکن باز ای در این خانه دق الباب کن وا کردنش با من
به من گو حاجت خود را اجابت می کنم آنی طلب کن آنچه می خواهی مهیا کردنش با من
چو خوردی روزی امروز ما را شکر نعمت کن غم فردا مخور تامین فردا کردنش با من
به قرآن آیه رحمت فراوان است ای انسان بخوان این آیه را تفسیر و معنا کردنش با من
اگر عمری گنه کردی مشو نومید از رحمت تو نامه توبه را بنویس امضا کردنش یا من
۱۴ اسفند ۹۰ ، ۰۷:۵۸ کربلائی کمیل
سلام
خدا قوت ...

اجرت با سید و مولای مظلوم ما حضرت ابا صالح (عج) ...

قوی - منطقی - صریح - پر مغز و مستدل بود ...

شهادت نصیبتون ...
با عرض سلام و ادب. انسان هایی که حضور در انتخابات را بی ارزش قلمداد می کنند و آن هایی که آگاهانه نادرست رای می دهند، هر دو به یک اندازه به اسلام و سرزمین خود خیانت کرده اند.
دوست عزیز، گروه اینترنتی رهروان ولایت در آستانه انتخابات اقدام به راه اندازی جنبش اینترنتی حضور آگاهانه نموده است. از شما دعوت می کنیم با قرار دادن لوگوی این جنبش در وبلاگ خود به جنبش بپیوندید. ضمنا لطفا پس از قرار دادن لوگو اطلاع دهید تا علاوه بر درج خبر پیوستن شما به جنبش، وبلاگ یا سایت شما نیز در لیست جنبشی ها لینک شود.
www.jonbeshnet.ir(لینک جنبش
منتظر حضور گرم شما هستیم
گروه اینترنتی رهروان ولایت
۱۴ اسفند ۹۰ ، ۱۲:۴۷ دختر ایرونی
سلام .
وب زیبایی دارید.
اگه تمایل داشته باشید تبادل لینک داشته باشیم
سلام
ممنون که لینک کردی
خدا رو شکر حضور مردم عالی بود ما که پای صندوق بودیم شما جمعه پست جدید گذاشتی ایول
۱۴ اسفند ۹۰ ، ۱۴:۵۰ نای دل فقط آه
با انگشتی جنگیدیم...
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ

صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ

فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ

وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً

وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً

وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً
۱۵ اسفند ۹۰ ، ۰۸:۵۶ دختران باباعطا
سلام علیکم
چند پست آخر را خواندم.
بسیار زیبا و اثرگذار بود.
أحسنت به شما
عذرخواهم که دیر خدمت رسیدم
بنده هم شما را لینک کردم
التماس دعا
۱۵ اسفند ۹۰ ، ۱۴:۵۱ امام را دعا کنید
سحر بود و مناجات و دعایش

دعاهای لطیف و دلربایش

خوش آنکو داشت خلوت با خداوند

دریغ از لحظه های با صفایش

کجا رفتند شب های منیرش

چه شد بوحمزه و جوشن کبیرش
به نام اول بی ابتدا و آخر بی انتها

سلام همسنگر...
سنگر عالی دارید/ اجرتون با شهدا

یا علی
salam hamasho khoondam


javabe ghate va jamei bood


ahsant

ارسال ديدگاه

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">